targinieruchomosci.com.pl wynajemnamapie.pl

FAQ

Często zadawane pytania:

  • Czym się różni wynajem od najmu?

Wynajem: Oddanie komuś do czasowego użytkowania pewnej własności za umówioną zapłatą.

Najem: Wzięcie od kogoś do czasowego użytkowania pewnej własności za umówioną zapłatą.

W praktyce pojęcia te stosowane są zamiennie. Poprzez umowę najmu wynajmujący zobowiązuje się oddać najemcy rzecz do użytkowania na czas określony lub nieokreślony, zaś najemca zobowiązuje się płacić wynajmującemu umówiony czynsz.

  • Kto to jest wynajmujący i najemca?

Strony umowy najmu

Wynajmujący: osoba, która oddaje najemcy rzecz do użytkowania i ma do tego stosowne uprawnienia. Może być właścicielem przedmiotu najmu, ale nie musi.

Najemca: osoba, która bierze do użytkowania przedmiot najmu i zobowiązuje się płacić z tego tytułu wynajmującemu umówiony czynsz.

  • Konto firmowe:

Dlaczego ogłoszenie nie ukazało się od razu po jego zamieszczeniu?
Ogłoszenie, które nie pojawiło się od razu po zamieszczeniu na stronie jest poddane wstępnej weryfikacji i pojawi się na portalu do 10 minut.

Co oznacza posiadanie domeny mojej firmy na serwisie Wynajem.pl?
Znajdują się wszystkie ogłoszenia, które dana firma dodała na portalu Wynajem.pl.

W jaki sposób zarezerwować subdomenę w ramach Wynajem.pl?

Wystarczy zalogować się na swoim Koncie Firmowym, wybrać Ustawienia i na dole strony wpisać w wolnym polu proponowaną nazwę. System sprawdzi dostępność domeny, jeżeli jest ona wolna, wyświetli się okno: Zarezerwuj adres. Po wybraniu rocznego korzystania z domeny (promocja 100 zł/netto na rok) zostanie wysłana do Państwa faktura z kwotą 123 zł/brutto. Po otrzymaniu zapłaty - domena będzie aktywna.

Czym się charakteryzuje Ogłoszenie Promowane/Wyróżnione?
Takie ogłoszenia pojawia się na samej górze listy ogłoszeń w kolejności dodania ofert promowanych. Najnowsze ogłoszenia promowane pojawiają się na samej górze listy ofert promowanych.

  • Konto prywatne:


Dlaczego ogłoszenie nie ukazało się od razu po jego zamieszczeniu?
Ogłoszenie, które nie pojawiło się od razu po zamieszczeniu na stronie jest poddane wstępnej weryfikacji i pojawi się na portalu do 10 minut.

Zapomniałem hasła:
Na Stronie Głównej www.wynajem.pl w prawym, górnym rogu znajduje się link ZAPOMNIANE HASŁO. Po kliknięciu w ten link ukaże się pole, w którym należy wpisać przesłaną przez nas nazwę użytkownika (login). Po kliknięciu w WYŚLIJ LINK DO STRONY REJESTRUJĄCEJ HASŁO otrzymasz e-mail z linkiem, który należy kliknąć, by otrzymać nowe hasło. Po zalogowaniu, będziesz mógł je zmienić na własne.

Zapomniałem loginu:
Proszę napisać na adres mailowy, podać swoje dane: imię, nazwisko, adres, mail i telefon. Po 30 minutach skontaktuje się z Tobą konsultant i na podany e-mail lub telefonicznie przekaże zapomniany login.

Kiedy mogę otrzymać fakturę?
Fakturę otrzymują jedynie firmy zarejestrowane na Koncie Firmowym. W celu otrzymania faktury należy to zgłosić w ciągu 7 dni od dokonania przelewu  (rozliczenia@wynajem.pl) lub faxem  (71) 791 22 30 przesłać potwierdzenie dokonania przelewu oraz nr NIP.

Nie ma możliwości wystawienia faktury za ogłoszenia, które opłacono poprzez SMS. Dokument potwierdzający opłatę stanowi wtedy billing od operatora telefonii komórkowej.

Chcę usunąć konto: 

Użytkownik ma prawo do usunięcia swojego konta. W tym celu należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta Wynajem.pl poprzez wysłanie e-maila (użytego do rejestracji konta w serwisie) na adres: biuro@wynajem.pl, podając w treści wiadomości swój login, imię i nazwisko (nazwę firmy) oraz numer telefonu. Administrator w ciągu dwóch dni roboczych usunie konto.
wynajem Warszawawynajem pokoi Warszawawynajem mieszkań Warszawawynajem domów Warszawawynajem działek Warszawawynajem garaży Warszawawynajem biur Warszawawynajem Krakówwynajem pokoi Krakówwynajem mieszkań Krakówwynajem domów Krakówwynajem działek Krakówwynajem garaży Krakówwynajem biur Krakówwynajem Poznańwynajem pokoi Poznańwynajem mieszkań Poznańwynajem domów Poznańwynajem działek Poznańwynajem garaży Poznańwynajem biur Poznańwynajem Wrocławwynajem pokoi Wrocławwynajem mieszkań Wrocławwynajem domów Wrocławwynajem działek Wrocławwynajem garaży Wrocławwynajem biur Wrocławwynajem Gdańskwynajem pokoi Gdańskwynajem mieszkań Gdańskwynajem domów Gdańskwynajem działek Gdańskwynajem garaży Gdańskwynajem biur Gdańskwynajem Białystokwynajem pokoi Białystokwynajem mieszkań Białystokwynajem domów Białystokwynajem działek Białystokwynajem garaży Białystokwynajem biur Białystokwynajem Bydgoszczwynajem pokoi Bydgoszczwynajem mieszkań Bydgoszczwynajem domów Bydgoszczwynajem działek Bydgoszczwynajem garaży Bydgoszczwynajem biur Bydgoszczwynajem Gorzów Wielkopolskiwynajem pokoi Gorzów Wielkopolskiwynajem mieszkań Gorzów Wielkopolskiwynajem domów Gorzów Wielkopolskiwynajem działek Gorzów Wielkopolskiwynajem garaży Gorzów Wielkopolskiwynajem biur Gorzów Wielkopolskiwynajem Katowicewynajem pokoi Katowicewynajem mieszkań Katowicewynajem domów Katowicewynajem działek Katowicewynajem garaży Katowicewynajem biur Katowicewynajem Kielcewynajem pokoi Kielcewynajem mieszkań Kielcewynajem domów Kielcewynajem działek Kielcewynajem garaży Kielcewynajem biur Kielcewynajem Lublinwynajem pokoi Lublinwynajem mieszkań Lublinwynajem domów Lublinwynajem działek Lublinwynajem garaży Lublinwynajem biur Lublinwynajem Olsztynwynajem pokoi Olsztynwynajem mieszkań Olsztynwynajem domów Olsztynwynajem działek Olsztynwynajem garaży Olsztynwynajem biur Olsztynwynajem Opolewynajem pokoi Opolewynajem mieszkań Opolewynajem domów Opolewynajem działek Opolewynajem garaży Opolewynajem biur Opolewynajem Rzeszówwynajem pokoi Rzeszówwynajem mieszkań Rzeszówwynajem domów Rzeszówwynajem działek Rzeszówwynajem garaży Rzeszówwynajem biur Rzeszówwynajem Szczecinwynajem pokoi Szczecinwynajem mieszkań Szczecinwynajem domów Szczecinwynajem działek Szczecinwynajem garaży Szczecinwynajem biur Szczecinwynajem Toruńwynajem pokoi Toruńwynajem mieszkań Toruńwynajem domów Toruńwynajem działek Toruńwynajem garaży Toruńwynajem biur Toruńwynajem Zielona Górawynajem pokoi Zielona Górawynajem mieszkań Zielona Górawynajem domów Zielona Górawynajem działek Zielona Górawynajem garaży Zielona Górawynajem biur Zielona GóraWalutyKursy walutInwestycje.plWzory umówTargi nieruchomościMapa samochodowaFOREX
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki - Inwestujemy w wasza przyszłośc'