targinieruchomosci.com.pl wynajemnamapie.pl

Idealna kołdra - włókna sztuczne

Kołdra to podstawowy element wyposażenia każdej sypialni. Warto zwracać na nią uwagę i decydować się na znalezienie dobrego produktu, który będzie gwarantował nam miłe warunki snu. Jeśli chodzi o znalezienie dobrego produktu można obecnie liczyć na bardzo duży wybór różnych propozycji, wśród których trzeba będzie zdecydować się na konkretną kołdrę. Wśród tych różnych rozwiązań znajdują się kołdry z wypełnieniem syntetycznym i to właśnie nim chcemy się tym razem zająć zwracając uwagę na to czym się charakteryzuje sztuczne wypełnienie i jakie rodzaje takiego wypełnienia znajdziemy.

Sztuczne wypełnienia kołder
Sztuczne wypełnienia kołder są już od jakiegoś czasu znane i dość często wykorzystywane. Obecnie te kołdry, które posiadają sztuczne wypełnienie są tańsze niż te z naturalnym wypełnieniem traktowanym często jako produkt premium. Jakie więc rodzaje syntetycznego wypełnienia są stosowane obecnie

Granulat silikonowy
Lentex ten to granulat silikonowy, który nazywany jest niekiedy sztucznym puchem. Charakteryzuje się bowiem podobną strukturą a także podobnymi właściwościami. Składa się z niewielkich włókienek, które zwijane są w kłębuszki ze średnicą około 5mm. Takie wypełnienie jest miękkie, trwałe i higieniczne. Zaletą takich propozycji jest to, że kołdrę będzie to, że można je często prać a tym samym łatwiej będzie można zadbać o ich czystość. Kołdra z granulatem będzie termoizolacyjna, ciepłą a wentylacja będzie zapewniona przez kanaliki powietrza w każdym włóknie.

Włókno poliestrowe
To bardzo często wykorzystywane rozwiązanie w wypełnianiu kołder. Składa się ze skręconych spiralnie włókien, które mają w środku powietrzne kanaliki. Kołdry takie będą elastyczne, lekkie i antystatyczne. Nie będą jednak gwarantować takiej termoizolacji jak puch czy wełna. Jeśli jednak pomieszczenie jest ogrzewane to będą się dobrze sprawdzać. Włókno poliestrowe jest dość często wykorzystywane także w przypadku letnich kołder. Jeśli w domu panuje wilgoć to decydując się na taką kołdrę będzie trzeba wybrać taką, która będzie pokryta środkiem grzybobójczym.

Włókno silikonowe
To rodzaj włókna poliestrowego, które pokryte będzie warstwą śliskiego silikonu, będzie on zapewniać elastyczność, nie pozwoli na zbijanie się i spłaszczanie włókien. Będzie także mało ważyć więc będzie wyborem komfortowym. Jest to produkt z wyższej półki niż wersja włókna poliestrowego. Silikon to również ochrona przed kurzem i bakteriami. Nie odkształca się, termoizolacja i wentylacja jest na podobnym poziomie co przy innych syntetycznych włóknach.

Włókno kukurydziane
To rozwiązanie, które otrzymuje się z przez fermentację cukru kukurydzianego. W taki sposób powstaje kwas mlekowy, który następnie zmienia się na polimery. Tak przygotowane kołdry, które wypełnione są włóknem kukurydzianym są przede wszystkim polecane dla alergików i osób, które mają choroby skóry. To produkty, które są bardzo przyjazne dla skóry i dzięki temu nawet jeśli ktoś ma problemy skórne będzie mógł taką kołdrę używać. To kołdry, które pozwalają skórze oddychać. Nadają się bardzo dobrze również na kołdry całoroczne.

Sprawdź również: https://sklep.selene.pl/produkty/koldry,2,5331
wynajem Warszawawynajem pokoi Warszawawynajem mieszkań Warszawawynajem domów Warszawawynajem działek Warszawawynajem garaży Warszawawynajem biur Warszawawynajem Krakówwynajem pokoi Krakówwynajem mieszkań Krakówwynajem domów Krakówwynajem działek Krakówwynajem garaży Krakówwynajem biur Krakówwynajem Poznańwynajem pokoi Poznańwynajem mieszkań Poznańwynajem domów Poznańwynajem działek Poznańwynajem garaży Poznańwynajem biur Poznańwynajem Wrocławwynajem pokoi Wrocławwynajem mieszkań Wrocławwynajem domów Wrocławwynajem działek Wrocławwynajem garaży Wrocławwynajem biur Wrocławwynajem Gdańskwynajem pokoi Gdańskwynajem mieszkań Gdańskwynajem domów Gdańskwynajem działek Gdańskwynajem garaży Gdańskwynajem biur Gdańskwynajem Białystokwynajem pokoi Białystokwynajem mieszkań Białystokwynajem domów Białystokwynajem działek Białystokwynajem garaży Białystokwynajem biur Białystokwynajem Bydgoszczwynajem pokoi Bydgoszczwynajem mieszkań Bydgoszczwynajem domów Bydgoszczwynajem działek Bydgoszczwynajem garaży Bydgoszczwynajem biur Bydgoszczwynajem Gorzów Wielkopolskiwynajem pokoi Gorzów Wielkopolskiwynajem mieszkań Gorzów Wielkopolskiwynajem domów Gorzów Wielkopolskiwynajem działek Gorzów Wielkopolskiwynajem garaży Gorzów Wielkopolskiwynajem biur Gorzów Wielkopolskiwynajem Katowicewynajem pokoi Katowicewynajem mieszkań Katowicewynajem domów Katowicewynajem działek Katowicewynajem garaży Katowicewynajem biur Katowicewynajem Kielcewynajem pokoi Kielcewynajem mieszkań Kielcewynajem domów Kielcewynajem działek Kielcewynajem garaży Kielcewynajem biur Kielcewynajem Lublinwynajem pokoi Lublinwynajem mieszkań Lublinwynajem domów Lublinwynajem działek Lublinwynajem garaży Lublinwynajem biur Lublinwynajem Olsztynwynajem pokoi Olsztynwynajem mieszkań Olsztynwynajem domów Olsztynwynajem działek Olsztynwynajem garaży Olsztynwynajem biur Olsztynwynajem Opolewynajem pokoi Opolewynajem mieszkań Opolewynajem domów Opolewynajem działek Opolewynajem garaży Opolewynajem biur Opolewynajem Rzeszówwynajem pokoi Rzeszówwynajem mieszkań Rzeszówwynajem domów Rzeszówwynajem działek Rzeszówwynajem garaży Rzeszówwynajem biur Rzeszówwynajem Szczecinwynajem pokoi Szczecinwynajem mieszkań Szczecinwynajem domów Szczecinwynajem działek Szczecinwynajem garaży Szczecinwynajem biur Szczecinwynajem Toruńwynajem pokoi Toruńwynajem mieszkań Toruńwynajem domów Toruńwynajem działek Toruńwynajem garaży Toruńwynajem biur Toruńwynajem Zielona Górawynajem pokoi Zielona Górawynajem mieszkań Zielona Górawynajem domów Zielona Górawynajem działek Zielona Górawynajem garaży Zielona Górawynajem biur Zielona GóraWalutyKursy walutInwestycje.plWzory umówTargi nieruchomościMapa samochodowaFOREX
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007 - 2013

Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki - Inwestujemy w wasza przyszłośc'