Jak wypolerować odkryta w antykwariacie starą ramę do lustra? Jak przywrócić jej stan dawnej świetności i uczynić z niej ozdobę korytarza w naszym nowym domu? Okazało się bowiem, że rama jest z metalu i na dodatek składa się z różnych odlanych elementów i zwykłe piaskowanie drobnoziarniste tylko uszkodzi jej powierzchnię?
Nie należy samemu eksperymentować z takimi drogocennymi eksponatami. Zawsze lepiej poradzić się fachowca, który zagadnienia czyszczenia różnych metali zna od podszewki i zajmuje się tym zawodowo od lat. Taki specjalista z pewnością zaproponuje  elektropolerowanie metali, jako właściwą w takim przypadku, szybką, wygodną i efektywną metodę. Jeśli wszystko zostanie wykonane jak należy, z pewnością rama nabierze dawnego blasku, uzyska połysk lustra, a jej powierzchnia pozostanie nienaruszona.
Jak w każdym przypadku, zawsze opłaca się kontakt z odpowiednią osobą, która ma doświadczenie w wykonywaniu usług, jakimi jesteśmy zainteresowani. Wtedy, nawet jeśli musimy zapłacić adekwatną cenę, mamy gwarancję odpowiedniego efektu.