Jeżeli jesteśmy pasjonatami projektowania wnętrz oraz ciekawego dizajnu albo właśnie kupiliśmy mieszkanie, być może zastanawiamy się gdzie poszukiwać wiadomości o nowościach w świecie dekoratorstwa. Które ekskluzywne żyrandole są obecnie w modzie? Jakie kolory i wzory będą trendem w nadchodzących sezonach? Musimy to przecież wiedzieć, jeśli chcemy mieć mieszkanie lub dom urządzony w nowoczesnym duchu.

Po pierwsze – czasopisma. Dostarczą one nam wiedzy na temat najnowszych trendów oraz często zaprezentują przykłady interesująco urządzonych domów. Gazety tego typu są właściwie niewyczerpanym źródłem inspiracji, prawdziwą kopalnią wiedzy oraz swoistym przewodnikiem po nowościach w świecie dekoratorskim.

Po drugie – Internet. Minusem czasopism jest to, że zwykle będą wychodzić raz na miesiąc, a niektóre z nich to nawet kwartalniki. Najświeższe wiadomości, aktualizowane z dnia na dzień, znajdziemy w Internecie. Możemy poszukać interesujących nas stron i serwisów z poradami wnętrzarskimi lub blogów.