Każdy związek przechodzi swoje wzloty i upadki. Nie zawsze, kiedy nasz partner zaczyna się inaczej zachowywać, od razu oznacza to zdradę. Może być to także przejawem zmęczenia, smutku czy problemów w pracy. Mówi się, że nie ma takiego problemu związku, na jaki nie pomogłaby szczera rozmowa. Co jednak począć, kiedy mamy świadomość, że podczas kiedy my jesteśmy szczerzy, nasz partner już niekoniecznie?
Objawy zdrady są bardzo różne. Czasem oznacza to późniejsze powroty z pracy, czasem tajemnicze telefony o każdej porze dnia, czasem nadskakujące zachowanie mające na celu zabicie wyrzutów sumienia. Nie warto żyć w niepewności, bo to tym bardziej zabije nasz związek.
Dla osób, którym dotarcie do prawdy w pojedynkę wydaje się niemożliwe, najlepszym rozwiązaniem będzie biuro detektywistyczne.
Jest to miejsce, w którym, po zapoznaniu się z naszą sprawą, detektyw podejmie wszelkie możliwe kroki, by dojść do prawdy. Musimy być świadomi, że będzie z nami zupełnie szczery, jakakolwiek by ona nie była. Ale w końcu za to mu płacimy.